Крига

Піскорозкидальний бункер

використовується для швидкісного посипання дорожнього полотна протиожеледними сумішами

Опис

  • Монтаж та демонтаж бункера в кузов самоскида здійснюється без застосування вантажопідйомних пристроїв та механізмів.
  • Електричний клапан аварійного скидання тиску в гідросистемі забезпечує збереження деталей приводних механізмів і вузлів, в разі заклинювання їх сторонніми предметами.
  • Кузов підвищеної жорсткості, геометрія кузова виключає налипання протиожеледних сумішей на стінках кузова;
  • Привід транспортера – редуктор з гидромотором імпортного виробництва.
  • Додатковий проблисковий маячок в зоні пристрою, що розкидає.

Технічні характеристики

  • обсяг ємності 4,5-12 м.куб.
  • максимальна ширина робочої зони 12 м
  • робоча швидкість 40 км / год
  • транспортна швидкість 60 км / год
  • тип приводу гідравлічний

Купити піскорозкидач для доріг

Піскорозкидач розподіляє протиожеледні реагенти на міських дорогах, трасах і тротуарах. Без цього обладнання аварій на дорогах було б в рази більше. Піскорозкидувальне обладнання, по суті, замінює цілу бригаду працівників і дозволяє економити кошти дорожніх підприємств. Солерозкидач можна встановити на будь-яке шасі або самоскид. Піскорозкидувальне обладнання на камаз призначене для роботи в зимовий період з метою розподілу протиожеледних сипучих сумішей, солі, піску і піскосоляної суміші по поверхні автомобільних доріг при боротьбі з ожеледицею.

Область застосування піскорозкидача – автомобільні дороги, проїжджі частини вулиць і проспектів міст, сіл та інших населених пунктів.
Купити піскорозкидач на великогабаритне шасі (КАМАЗ, МАЗ, МАН і тп) ви можете у нас. Гарантія 1 рік. Ми надаємо постгарантійне обслуговування. Ремонт, монтаж і демонтаж проводиться на території заводу. Дорожні організації використовують таке обладнання для комплектації комбінованих дорожніх машин. Бункер піскорозкидача може бути наповнений піском або сіллю.

Крім прямого призначення, в теплу пору року, пристрій може бути використано для розкидання гравію, щебеню та гранітної крихти.
В наш час, купити обладнання піскорозкидач не складає труднощів. На ринку величезний вибір, як вітчизняних, так і закордонних виробників. Закордонне обладнання коштує досить дорого. Наш Завод Вам пропонує якісні аналоги закордонної техніки. Піскорозкидач, ціна якого буде набагато нижче зарубіжного аналога, можна придбати у нас. На сьогодні, наша компанія має попит серед дорожніх організацій, на нашому рахунку не один держ. контракт і багато наших покупці стають постійними. Наші бригади фахівців для установки, пусконалагодження та сервісного обслуговування максимально швидко встановлять вам піскорозкидач. Ми обіцяємо вам надійність угоди, повний і своєчасний інформаційний супровід.

Контакти