MOTUS LIBERI є офіційним виробником і постачальником сучасної лінійки зносостійкої комунальної техніки на території України. Завданням нашої компанії є впровадження і супровід сучасних рішень в сфері технічного забезпечення комунальних та приватних підприємств.

Поворотний передній гідравлічний відвал, призначений для очищення дорожнього полотна від свіжого снігу. Використовується в міських умовах. До складу обладнання входять: плита опорна; рама; відвал; леміш гумовий; захисний козирьок; гідроциліндр підйому / спуску відвалу; два гідроциліндра повороту відвалу.

  • обсяг ємності 4,5-12 м.куб.
  • ширина робочої зони 12 м
  • робоча швидкість 40 км / год
  • транспортна швидкість 60 км / год
  • тип приводу гідравлічний

Дорожньо-мийні машини призначені для зволоження та мийки твердих покриттів всіх типів, а також для поливання зелених насаджень. Крім того, поливально-мийні машини можуть бути використані при гасінні пожеж. У зимовий час поливально-мийні машини оснащують плужно-щітковим обладнанням і використовують для снігоприбиральних робіт

Комунальна техніка в Україні від ТОВ Білоцерківський механічний завод

Ми постійно займаємося удосконаленням свого обладнання. Індивідуальний підхід до кожного автомобіля, тому, що у всіх різні варіанти підключення. Ми використовуємо передові методи складання спецтехніки.
Тільки у нас ви можете купити перший в Україні бункер з автономним двигуном, який ставиться в будь-яку машину без втручання в гідросистему самого автомобіля. До того ж на техніці нашого виробництва встановлене дистанційне керування.
Комунальна та дорожня техніка ставиться на вантажівки, такі як МАЗ, Камаз, МАН і т.д, у яких вантажність від 10 т і вище.
Гарантія 1 рік. Ми надаємо післягарантійне обслуговування. Ремонт, монтаж і демонтаж проводиться на території заводу.

Наш механічний завод пропонує високоякісну дорожню комунальну техніку, яка дозволить оперативно і надійно виконувати будь-які роботи в сфері дорожніх, будівельних та комунальних робіт. Завдяки нашим сучасним дорожніх машин ви завжди зможете дотримуватися всі технологічні вимоги, передбачені чинними нормами в області дорожнього будівництва та благоустрою територій.